Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice z posłem oddali hołd ofiarom i bohaterom

Utworzony przez senator, 1 sierpnia 2011 r. o 21:00
http://www.se.pl/s/pics/thumbnails/2010/11/11/de_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg Jeden z wyczynów "kibiców" Legii Marszu Niepodległości w Warszawie (2010 rok)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibice i kibole to dwie zupelnie rozne kategorie. jak ich rozroznic, zwlaszcza przed demolką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie mam przed sobą listę uczestników spotkań Młodzieży Wszechpolskiej - sprzed paru ładnych lat, gdzie jak byk widniej Kamil Paszkowski lat 14. Widzę, że od dawna miałeś poje..... poglądy. I Korwin to żadna prawica, to świr którego ubecja stworzyła aby niszczył prawdziwą konserwatywną prawicę. Spadaj kibolski tępaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1-Przedstaw się, ustawimy się i pokażesz mi tą listę. 2-Ciekawe jak wszedłeś w jej posiadanie? Bo coś czuję, że sam musiałeś ją napisać. 3-Ja do MW nic nie mam więc po co miałbym się czegoś wypierać? 4-Jeden Kamil Paszkowski na świecie? W samej Białej wiem o trzech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wieku mozna pewnie innych wykluczyc - latwo to sprawdzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja! Pan Kamil ma odwagę, wyraża swoje poglądy, a Wy, Panowie Anonimowie organizujecie sąd kapturowy? Jakaś zbiorowa schizofrenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pim napisał:
Paranoja! Pan Kamil ma odwagę, wyraża swoje poglądy, a Wy, Panowie Anonimowie organizujecie sąd kapturowy? Jakaś zbiorowa schizofrenia?
wyraza swoje poglady i przy okazji promuje sie jako politykier na lamach tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=sKTR7UgKB6s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakas totalna paranoja. Była rocznica,ktoś ją uczcił, źle zrobił? nie można już w Polsce pamiętać o obrońcach ojczyzny? Co z tego, ze zrobili to akurat kibice? Kibice są różni, bandyci to zdecydowana mniejszość, ale nawet jakby i bandyta przyszedł pod pomnik to bym się cieszył a nie rzucał kalumnie. Opamiętajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Jakas totalna paranoja. Była rocznica,ktoś ją uczcił, źle zrobił? nie można już w Polsce pamiętać o obrońcach ojczyzny? Co z tego, ze zrobili to akurat kibice? Kibice są różni, bandyci to zdecydowana mniejszość, ale nawet jakby i bandyta przyszedł pod pomnik to bym się cieszył a nie rzucał kalumnie . Opamiętajcie się.
ktos tu sie podszywa... lub pisze sam ze sobą, na obrone wlasnych tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to My, a nie Donald i jego psy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to osoba postronna ma prawo znać przyczynę zatrzymania innej osoby? Od kiedy osoba postronna ma prawo znać dane policjanta i jego numer ID, jeśli ten nie przeprowadza wobec niej interwencji? A honoru to nie mają te deb***e, które niszczą stadiony często swojej drużyny. Po prostu PIS, po emerytach zobaczył, że ugra coś w środowisku kiboli. Jaka partia taka bojówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...